Viac sa o týchto štyroch védických pravdách (4 tattvas), princípoch života dozviete z ranných správ Paramahamsa Nithyanandu v priamom prenose denne od 2:30 hod. na Nithyananda TV s prekladom do slovenčiny na Ustream !

piatok 23. decembra 2011

Prvá kniha od Paramahamsa Nithyanandu už aj na Slovensku

Prvá kniha od Paramahamsa Nithyanandu je už prístupná aj na Slovensku v českom preklade pod názvom "Přirozené osvícení". 
Tato kniha je pre každého, kto chce žiť plným a naplňujpúcim životom. Nájdete v nej hlboké pravdy a účinné techniky, ktoré vám pomôžu vyriešiť vnútorné konflikty a postúpiť do vyšších rovín uvedomenia. Mladý, současný duchovný majster nadšeným, živým a přitom úplne obyčajným spôsobom popisuje, čo je to osvietenie, ako sa dá dosiahnuť a aké výhody přináša. Svoj výklad ilustruje poučnými príbehmi a konkrétnymi meditačnými návodmi. Jeho slová vo vás prebudia radosť zo života a dôveru v Existenciu.

Objednajte si knihu od vydavateľstva Eugenika na linke http://www.eugenika.sk/detail/140694-prirozene-osviceni/
Pre hromadné objednávky vo vašom meste kontaktujte svojich lokálnych koordinátorov, pre Poprad je to Priya Manohari na mapriyamanohari@gmail.com a pre Košice je to Sveťa Kuzderová na en.slovakia.ke@gmail.com.

Správa od koordinátorky v Košiciach:

Knihu nájdete tiež v predajni kníh vydavateľstva EUGENIKA na Hlavnej 48 v Košiciach. Dobrý darček na Vianoce. V predajni stojí 13,20eur. Cez internet je za 10,56, ale pri objednávke za túto sumu sa platí +3,20 poštovné, takže jednu knihu sa neoplatí objednávať. Dve sa už oplatí, cena aj s poštou by bola 11,56 za kus. Samozrejme, že čím viac kusov tým lepšia cena.

Zhrnutie: ak ju chcete mať do Vianoc, kúpte v predajni, lebo cez internet dodacia doba je min. 1 týždeň. Ak vám to nesúri a máte záujem o spoločnú objednávku cez internet, dajte vedieť čím skôr, (najlepšie tento týždeň), na dve knihy už mám záujemcov.

S radosťou to pre nás vybavím. 
Prijemné a objavné čítanie

Sveťa

nedeľa 18. decembra 2011

Meditačné a jogové utorky pokračujú aj v novom roku.

Srdecne Vas zdravim, mili priatelia,

Verim, ze predvianocny cas travite v prijemnej pohodicke, vsetko zvladate  s prehladom a s radostou, pretoze vsetci vieme, AKO NA TO. Vsetci vieme, ze nasa nalada je NASE rozhodnutie... Ja som za radost:-)

S radostou Vam oznamujem, ze pocas sviatkov a aj v novom roku pokracuju jogove a meditacne utorky bez prerusenia. Joga s Martinom zacina o 17:15 (3 eur), meditacia po joge cca o 18:50 (dobrovolne od 1 eur). Pridte na jedno ci druhe, pridte na oboje, ako mate chut a cas.
Pridte zladit pobyb s dychom. Pridte bez obav, ci to zvladate, joga je pre vsetkych, nejde o vykon, ide o sulad:-)
Pridte si oddychnut a naladit energie...

A este jedno info: Idem do Indie na Vnutorne prebudenie jan/feb 2012. Budem velmi rada ak sa niekto pripojite - cim skorsie rozhodnutie, tym lepsie, kvoli cene letenky. Rada pomozem s otazkami a s vybavovanim veci okolo.

Tesim sa na Vas

mobil: 0905 975 834

Pre ozivenie a pre tych, ktori u nas este neboli: Kde nas najdete:
V Kosiciach na Juznej triede 82, novostavba vedla firmy Geotop, cca 20 metrov od MHD-zastavky "Katastralny urad" v smere do centra. Ak mate problem nas najst, zavolajte mi zo spomenutej zastavky MHD, do minuty pridem pre Vas:-)
Pozrite mapu, snažila som sa to tam podrobne popísať.