Viac sa o týchto štyroch védických pravdách (4 tattvas), princípoch života dozviete z ranných správ Paramahamsa Nithyanandu v priamom prenose denne od 2:30 hod. na Nithyananda TV s prekladom do slovenčiny na Ustream !

program LBP: Škola životnej blaženosti

Vďaka vysokej úspešnosti program Škola Životnej Blaženosti opäť na Slovensku!

ŠKOLA ŽIVOTNEJ BLAŽENOSTI - dvojdňový intenzívny meditačný program počas víkendu 16.- 17. júna 2012 v Kežmarku

Pozývame Vás na dvoj-dňový, intenzívny, meditačný program na otvorenie energetických centier - čakier. Naučte sa praktické riešenia na denné problémy ako sú strach, žiarlivosť, obavy, sex, porovnávanie sa, nespokojnosť, láska.

Spoznajte taje svojich čakier, ktoré emócie ich blokujú a ktoré otvárajú, ako funguje naša myseľ a zažite silné meditácie zostavené osvieteným majstrom  Paramahamsa Nithyananda pod vedením jeho žiačky Ma Nithya Vibhooti, ktorá študovala pod jeho vedením priamo v Indii. 

Naučte sa ako sa dá žiť vo večnej blaženosti! 
Pozvite aj priateľov!

Začíname v sobotu 16.6.2012 o 8:00
v priestoroch Čajovne na Novej ulici 22 v Kežmarku

Cena programu je 100 Eur, 
dôchodcovia nad 60 rokov vstup 50 Eur, deti do 12 rokov 40 Eur.  
(V cene je zahrnutá vegetariánska strava na celý víkend.)

Na program sa možete prihlásiť osobne v Čajovni na Novej ulici 22 v Kežmarku, 
alebo na tejto emailovej adrese: manithyavibhooti@gmail.com
alebo kontaktujte Ma Nithya Viboothi na t.č.: 0948 778 444

Oba dni začiatok o 8:00 hod. a  koniec zhruba o 18:00 hod.
Budeme sa tešit na vašu účasť.

"Zažite aspoň dva dni z 21-dňového programu Vnútorné prebudenie, ktorý sme poniektorí šťastlivci absolvovali s Majstrom priamo v Ašráme v Indii. Vrele odporúčam!"

Sveťa KuzderováPopis programu

Life Bliss Program, alebo Škola Životnej Blaženosti  je unikátny program zameraný na odhalenie tajomstiev našich čakier - energetických centier - a dáva hlboké pochopenie o tom, ako vplývajú na náš život.


Každá čakra je blokovaná určitými emóciami, ktoré obmedzujú jeho správne fungovanie. Ak sú tieto emócie prítomne v našom vedomí a neskôr aj podvedomí pravidelne a dlhšiu dobu, naše čakry sa stiahnu na veľkosť gombíka a to sa negatívne odrazí na mentálnom, fyzickom, emocionálnom a duchovnom zdraví. Správne fungujúca čakra má veľkosť kolesa na voze. 

Prednášky na programe Škola životnej blaženosti  odhaľujú taje o ľudskom vedomí, mysli, o tom ako vznikajú myšlienky a kde sa tvoria, aký majú vplyv na náš život a naše mentálne a emocionálne zdravie a o tom, ako sa dá myseľ ovládnuť alebo vytrénovať tak, aby slúžila nášmu zdraviu a duševnej a mentálnej pohode.

Tento program ponúka výnimočné vedomosti, náuky o každej čakre, každej emócii a to nie len teoreticky, ale aj prakticky. Tento program dopodrobna vysvetľuje, ako ktorá emócia vzniká, prečo vzniká, ako funguje, a ako sa dá odstrániť alebo premeniť na inú, správnu emóciu. Ďaľej program hovorí o tom aké emócie sú potrebné na otvorenie týchto centier a aj to ako ich vyvolať. 

Po každej čakre, kde je do detailu podané intelektuálne pochopenie o nej, nasledujú otázky a odpovede a rôzne cvičenia a nakoniec meditačná technika, ktorá je presne zostavená na tu ktorú čakru. Táto konkrétna meditácia priamo odstraňuje bloky v tej konkrétnej čakre.

Škola životnej blaženosti nie je len náučný program, ale praktický, priamo dodá skúsenosť výsledok toho o čom hovorí. Ľudia, ktorí sa zúčastnili programu odchádzaju po víkende úplne vymenení. Ich vyjadrenia sú také, že im to otvorilo oči, zmenilo pohľad na ich vzťahy, spôsobilo prevrat v živote, obnovilo vzťahy v práci a rodine, zmenilo pohľad na ich zdravie, na ich krásu, na ich telo, na ich život.

Skúsenosti zo Škola životnej blaženosti  sú fantastické a prevratné. Celý program je zameraný na odstránenie blokov z čakier a prebudenie obrovskej radosti (blaženosti) v každom z účastníkov. Musím povedať, že v tomto je program skutočne úspešný. 

Pomocou silných 7 meditačných techník budú bloky z vašich čakier odstránené a spôsobia prelom vo vašom vedomí. Rok 2012 je ten správny rok na takýto osobný prelom.* * *
Tu je popis Školy Životnej Blaženosti slovami Ma Nithya Vibhooti, ktorá tento program povedie:

Tento program nie je jednorázová senzácia, alebo ďaľší kurz, ku ktorému si dáte fajku = absolvovaný.
Tento program je začiatok vašej novej životnej cesty. Nie je to program, ktorý Vám dá len intektuálne pochopenie, na ktoré o 3 dni zabudnete. Škola životnej blaženosti je škola života, je to otvorenie nových dverí vo vašom živote, kedy začnete novú cestu, otvoríte škáru na nových dverách, o ktorých ste ani nevedeli že existujú. Budete mať nie len nové pochopenie o sebe samom, o svojich emóciách a o živote, ale zároveň sa tieto vedomosti stanú aj vašou skúsenosťou.
Škola životnej blaženosti je teraz výnimočná príležitosť, okrem Ma Nithya Vibhooti (acharya, učiteľka tohto programu) na Slovensku nie je žiadny učiteľ tohoto programu. Neodkladajte možnosť zmeniť svoj život na inokedy. Inokedy nemusí prísť nikdy. V živote často venujeme peniaze a poroznosť nepodstatným veciam, ale nikdy nie svojmu vnútru, svojmu naplneniu, nikdy sa nepýtame sami seba, čo je pre nás dôležité. Urobte tento krát rozhodnutie z vášho srdca, nie s vášho ega a intelektu. Počúvajte svoju intuíciu. Ak čo len trošku cítite, že tento program vám prinesie nejaký úžitok, nepotláčajte svoj vnútorný radar. Skutočný naplnený život sa nedá ohodnotiť peniazmi. Peniaze sú len energia, ktorú sme ochotni vynaložiť. Otvorte svoju náruč tejto energii a neodmietajte možnosti, ktoré Vám vesmir ponúka.


Buďte blažení, 
~Ma Nithya Vibhooti

* * *

Testemoniál účastníčky programu LBP (Life Bliss Program) "Škola Životnej Blaženosti"
"Škola životnej blaženosti je veľmi výstižný názov. Je druhý deň po kurze a ja mám pocit blaženosti. Ja som taká nadšená z tých zážitkov, ktoré som tam mohla zažiť. Na kurz som prišla chorá so strachom či niekomu nebude vadiť, že roznášam bacily. Namiesto toho mi každý prejavil obrovskú starostlivosť. Také niečo som ešte nezažila. Takéto niečo sa nedá zaplatiť, ich láska ma naplnila takou nevýslovnou blaženosťou, že to neviem ani opísať. To je Swamiji v skutočnom živote.
Doma naďalej robím en-kriyu (meditáciu) a ja sa cítim ako vymenená, moje vnútro je také naplnené, v pondelok som musela trošku študovať zákony do práce, a predstavte si, že ma to nezaťažovalo ako doteraz, v robote chcem hovoriť vtipy, a čakám, že čo ešte príde. A keď so mnou toto urobil jeden kurz, čo by so mnou urobila India? Ja chcem ísť, veľmi chcem ísť. Urobím pre to všetko čo sa bude dať.
Ďakujem Ti, Vibhooti, za tento nádherný kurz, za tieto nádherné zážitky a za to že si. Ďakujem všetkým ktorí tam boli a všetkým ktorí sa o mňa starali. A nakoniec vďaka Swamijimu, za to že je, a za to, že je tu pre nás, ďakujem. " 
~Zuzana Ševcová